Prejsť na obsah
Katedra dopravných stavieb
logo KDOSl


Katedra dopravných stavieb
Stavebná fakulta STU v Bratislave


 

Vedúci katedry:

Schlosser Tibor

Ing. Tibor Schlosser, CSc.

kdos@svf.stuba.sk

tel.:+421 2 59274 707

Sekretariát:

Sulikova Katarina

Mgr. Katarína Šulíková

katarina.sulikova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 377

tel.:+421 2 59274 706

 

Emeritní profesori:

prof. Ing. Ivan Gschwendt, DrSc.

gschwend@svf.stuba.sk

tel.:+421 2 59274 360

Bezak

prof. Ing. Bystrík Bezák, PhD.

bystrik.bezak@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 357

 Docentka:

Doc. Ing. Katarína Bačová, PhD.

katarina.bacova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 582

 

 Odborní asistenti:

 

Andrea Zuzulova

Ing. Andrea Zuzulová, PhD.

andrea.zuzulova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 355

Ing. Vladimír Kapusta, PhD.

vladimir.kapusta@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 361

Dominika Hodakova

Ing. Dominika Hodáková

dominika.hodakova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 354

Výskumná pracovníčka:

 

Silvia Capayova

Ing. Silvia Cápayová, PhD.
silvia.capayova@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 355

Externí zamestnanci:

Ing. Marián Kováčik
Basler&Hofmann Slovakia s.r.o.
marian.kovacik@baslerhofmann.sk

Ing. Peter Hvizdoš
Reming Consult a.s.
hvizdos@reming.sk

Los Peter

Ing. Peter Ľos, PhD.
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja
peter.los@mindop.sk

Gabriel Petrvalsky

Ing. Gabriel Petřvalský
Alfa 04 a.s.
petrvalsky@alfa04.sk

Dr. Ing. Peter Schlosser
DOTIS Consult s. r. o.
schlosser.peter@azet.sk

 Doktorandi:

 

Michaela Bachrata

Ing. Michaela Bachratá
michaela.bachrata@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 359

Richard Lisicky

Ing. Richard Lisický
richard.lisicky@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 359

Monika Orthova Ing. Monika Balcieráková
monika.orthova@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 359
Externý doktorand:
Gabriel Balint Ing. Gabriel Bálint
gabriel.balint@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 353