Prejsť na obsah
Absolventi

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov


SPŠ stavebná a geodetická v Bratislave-Ružinove hľadá učiteľov odborných predmetov

Na Strednej priemyselnej škole stavebnej a geodetickej so sídlom v Bratislave-Ružinove pripravujeme stredoškolákov na profesiu projektantov v stavebníctve, resp. geodetov. V súčasnosti hľadáme učiteľov odborných predmetov pre odbor staviteľstva PDF a odbor geodézie, katastra a kartografie PDF. Viac informácií nájdete v priložených letákoch. (31.5.2022)


SOŠ stavebná v Liptovskom Mikuláši hľadá učiteľa odborných stavebných predmetov

Riaditeľstvo Strednej odbornej školy stavebnej v Liptovskom Mikuláši hľadá učiteľa odborných stavebných predmetov so zameraním na pozemné staviteľstvo, technické zariadenia budov a učebné odbory v stavebníctve od školského roku 2022/2023. Hľadáme učiteľa, ktorý je otvorený novým prístupom k výchove, vzdelávaniu a má pozitívny vzťah k žiakom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom letáku PDF . (6.5.2022) 


Peikko Slovakia hľadá ďalších statikov a konštruktérov

Spoločnosť Peikko Slovakia s.r.o. hľadá statikov a konštruktérov. Ponúkame prácu na domácich aj medzinárodných projektoch, projektovanie nosných konštrukcií s efektívnymi riešeniami, pokročilé softvérové nástroje a príjemné a moderné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF. (28.4.2022)


D-Phase, a.s. hľadá ľudí na pozíciu Projektant - dopravné stavby a mosty

D-Phase, a.s. je mladá a dynamická projekčná kancelária zameraná na statiku dopravných stavieb a mostov s klientmi na Slovensku aj v zahraničí. Momentálne hľadáme kolegov, ktorí sa chcú spolu s nami podieľať na jedinečných projektoch. Radi prijmeme aj šikovných absolventov. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF a na stránke www.d-phase.sk. (28.4.2022)


Stavebná fyzika - ponuka pre absolventov

Projektová kancelária pôsobiaca v oblasti stavebnej fyziky hľadá junior projektanta s miestom práce v Bratislave-Ružinove. Potrebná je znalosť angličtiny a nemčiny. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF. (1.4.2022)


LLENTAB hľadá projektanta oceľových konštrukcií

Spoločnosť LLENTAB Slovakia, spol. s r.o. hľadá nového kolegu či kolegyňu na pozíciu Projektant oceľových konštrukcií s miestom práce v Bratislave-Prievoze. Viac informácií nájdete na stránke spoločnosti. (7.2.2022)


SIKLA Slovensko s.r.o. hľadá projektového technika TZB

Spoločnosť Sikla Slovensko s.r.o. hľadá nového kolegu či kolegyňu na pozíciu Projektového technika TZB s miestom práce v Bratislave. Viac informácií nájdete na stránke spoločnosti. (4.2.2022)


TAS Bauphysik GmbH, Linz, Rakúsko

Etablovaná a úspešná rakúska firma TAS Bauphysik GmbH z Linzu hľadá do svojich radov mladých, šikovných a ambicióznych zamestnancov na dlhodobý pracovný pomer. Aktívna znalosť nemeckého jazyka je veľkou  výhodou. Predpokladá sa, že kandidáti by po vzájomnej dohode žili a pracovali v Linzi. Firma sa zaoberá najmä tepelnou ochranou budov a stavebnou akustikou. Viac informácií je možné zistiť na www.tas-bauphysik.comV prípade záujmu je potrebné kontaktovať p. Reinharda Kainbergera, +43 (0)732 / 67 51 67 - 21 alebo e-mailom r.kainberger@tas-bauphysik.com. (2.12.2021)


REMING CONSULT a.s. hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov

Spoločnosť REMING CONSULT a.s., líder na trhu projektových prác, hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov. Finančne zabezpečíme aj externé štúdium. Všetky informácie o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke https://www.reming.sk/kariera. (13.10.2021)


Architektonická kancelária SLLA hľadá absolventov SvF

Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave hľadá absolventov Stavebnej fakulty STU. V prípade záujmu prosíme poslať životopis a portfólio e-mailom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (3.9.2021)


KAMI PROFIT, s.r.o. - stavebná a developerská spoločnosť

Prijmeme absolventov stavebnej fakulty ako asistentov stavbyvedúcich, rozpočtárov, projektových manažérov. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku aj v zahraničí, nadobudnúť odbornosť od skúsených kolegov a naštartovať svoju kariéru. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá absolventov do prípravy alebo realizácie stavieb

Aktuálne ponúkame prácu pre absolventov a absolventky na projektoch v oblasti pozemných, dopravných a vodohospodárskych stavieb. Ponúkame možnosť pôsobiť na atraktívnych a technologicky zaujímavých projektoch, učiť sa od skúsených kolegov a budovať si kariéru v spoločnosti, ktorá je jednotkou na českom trhu stavebníctva. Miesto práce: Praha/Bratislava/iná lokalita podľa dohody. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.5.2021)


Ďalšie pracovné ponuky nájdete na Portáli absolventov STU.