Prejsť na obsah
Absolventi

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov

Aktuálna ponuka

TAS Bauphysik GmbH, Linz, Rakúsko

Etablovaná a úspešná rakúska firma TAS Bauphysik GmbH z Linzu hľadá do svojich radov mladých, šikovných a ambicióznych zamestnancov na dlhodobý pracovný pomer. Aktívna znalosť nemeckého jazyka je veľkou  výhodou. Predpokladá sa, že kandidáti by po vzájomnej dohode žili a pracovali v Linzi. Firma sa zaoberá najmä tepelnou ochranou budov a stavebnou akustikou. Viac informácií je možné zistiť na www.tas-bauphysik.comV prípade záujmu je potrebné kontaktovať p. Reinharda Kainbergera, +43 (0)732 / 67 51 67 - 21 alebo e-mailom r.kainberger@tas-bauphysik.com. (2.12.2021)


ProClienta Group, s.r.o. ponúka pozíciu Construction manager/ Stavebný dozor (junior/senior)

ProClienta Group, s.r.o. je rýchlo rastúca a aktívna spoločnosť poskytujúca služby v oblastiach stavebného manažmentu, developmentu a software. Všetky informácie o predmetnej pozícii nájdete v priloženom dokumente PDF. (19.10.2021)


REMING CONSULT a.s. hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov

Spoločnosť REMING CONSULT a.s., líder na trhu projektových prác, hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov. Finančne zabezpečíme aj externé štúdium. Všetky informácie o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke https://www.reming.sk/kariera. (13.10.2021)


Architektonická kancelária SLLA hľadá absolventov SvF

Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave hľadá absolventov Stavebnej fakulty STU. V prípade záujmu prosíme poslať životopis a portfólio e-mailom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (3.9.2021)


KAMI PROFIT, s.r.o. - stavebná a developerská spoločnosť

Prijmeme absolventov stavebnej fakulty ako asistentov stavbyvedúcich, rozpočtárov, projektových manažérov. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku aj v zahraničí, nadobudnúť odbornosť od skúsených kolegov a naštartovať svoju kariéru. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá absolventov do prípravy alebo realizácie stavieb

Aktuálne ponúkame prácu pre absolventov a absolventky na projektoch v oblasti pozemných, dopravných a vodohospodárskych stavieb. Ponúkame možnosť pôsobiť na atraktívnych a technologicky zaujímavých projektoch, učiť sa od skúsených kolegov a budovať si kariéru v spoločnosti, ktorá je jednotkou na českom trhu stavebníctva. Miesto práce: Praha/Bratislava/iná lokalita podľa dohody. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.5.2021)


Ďalšie pracovné ponuky nájdete na Portáli absolventov STU.