Prejsť na obsah
Absolventi

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov

Aktuálna ponuka

REMING CONSULT a.s. hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov

Spoločnosť REMING CONSULT a.s., líder na trhu projektových prác, hľadá mladých ľudí do skvelého tímu projektantov. Finančne zabezpečíme aj externé štúdium. Všetky informácie o našej spoločnosti nájdete na našej webovej stránke https://www.reming.sk/kariera. (13.10.2021)


Architektonická kancelária SLLA hľadá absolventov SvF

Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave hľadá absolventov Stavebnej fakulty STU. V prípade záujmu prosíme poslať životopis a portfólio e-mailom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (3.9.2021)


KAMI PROFIT, s.r.o. - stavebná a developerská spoločnosť

Prijmeme absolventov stavebnej fakulty ako asistentov stavbyvedúcich, rozpočtárov, projektových manažérov. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku aj v zahraničí, nadobudnúť odbornosť od skúsených kolegov a naštartovať svoju kariéru. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá absolventov do prípravy alebo realizácie stavieb

Aktuálne ponúkame prácu pre absolventov a absolventky na projektoch v oblasti pozemných, dopravných a vodohospodárskych stavieb. Ponúkame možnosť pôsobiť na atraktívnych a technologicky zaujímavých projektoch, učiť sa od skúsených kolegov a budovať si kariéru v spoločnosti, ktorá je jednotkou na českom trhu stavebníctva. Miesto práce: Praha/Bratislava/iná lokalita podľa dohody. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.5.2021)


Začni kariéru v AFRY

Si študent, čerstvý absolvent alebo už pracuješ? V AFRY máme pre Teba veľa príležitostí, ktoré Ťa budú baviť. S nami môžeš pracovať v oblasti projektovania dopravných stavieb, pozemných stavieb a architektúry, či slaboprúdových a silnoprúdových technológií. Daj nám vedieť, čo zaujíma práve Teba a my Ti radi pomôžeme so štartom skvelej kariéry či záverečnou prácou. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (4.5.2021)


Peikko Slovakia s.r.o. - projektant nosných konštrukcií

Spoločnosť Peikko hľadá nových kolegov, ktorí majú záujem podieľať sa na veľkých projektoch na Slovensku aj v  zahraničí. Pri projektovaní nosných konštrukcií budú mať k dispozícii tie najvyspelejšie a najefektívnejšie riešenia súčasnosti. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF. (4.5.2021)

Ďalšie pracovné ponuky nájdete na Portáli absolventov STU.