Prejsť na obsah
Absolventi

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov

Aktuálna ponuka

KAMI PROFIT, s.r.o. - stavebná a developerská spoločnosť

Prijmeme absolventov stavebnej fakulty ako asistentov stavbyvedúcich, rozpočtárov, projektových manažérov. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku aj v zahraničí, nadobudnúť odbornosť od skúsených kolegov a naštartovať svoju kariéru. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá absolventov do prípravy alebo realizácie stavieb

Aktuálne ponúkame prácu pre absolventov a absolventky na projektoch v oblasti pozemných, dopravných a vodohospodárskych stavieb. Ponúkame možnosť pôsobiť na atraktívnych a technologicky zaujímavých projektoch, učiť sa od skúsených kolegov a budovať si kariéru v spoločnosti, ktorá je jednotkou na českom trhu stavebníctva. Miesto práce: Praha/Bratislava/iná lokalita podľa dohody. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (18.5.2021)


Začni kariéru v AFRY

Si študent, čerstvý absolvent alebo už pracuješ? V AFRY máme pre Teba veľa príležitostí, ktoré Ťa budú baviť. S nami môžeš pracovať v oblasti projektovania dopravných stavieb, pozemných stavieb a architektúry, či slaboprúdových a silnoprúdových technológií. Daj nám vedieť, čo zaujíma práve Teba a my Ti radi pomôžeme so štartom skvelej kariéry či záverečnou prácou. Viac informácií v priloženom letáku PDF. (4.5.2021)


Peikko Slovakia s.r.o. - projektant nosných konštrukcií

Spoločnosť Peikko hľadá nových kolegov, ktorí majú záujem podieľať sa na veľkých projektoch na Slovensku aj v  zahraničí. Pri projektovaní nosných konštrukcií budú mať k dispozícii tie najvyspelejšie a najefektívnejšie riešenia súčasnosti. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF. (4.5.2021)

Ďalšie pracovné ponuky nájdete na Portáli absolventov STU.