Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Katedra architektúry z našej fakulty sa zapojila do úspešného medzinárodného projektu Visegrad s názvom "Noisy exchange" spolu s technickými univerzitami vo Vroclave (Politechnika Wroclaw) a v Prahe (ČVÚT Praha). V rámci projektu sa budú konať 3 workshopy, na každej univerzite jeden. Ústrednou témou workshopov bude „Hluk, jeho vnímanie, vplyv na človeka a vizualizácia.“

15 študentov našej fakulty má teraz jedinečnú šancu sa týchto workshopov zúčastniť, a tak sa dozvedieť  viac o problematike hluku, ktorý svetová zdravotnícka organizácia (WHO) radí medzi jeden z najväčších environmentálnych problémov súčasnej modernej spoločnosti. Preto neváhajte a hláste sa.

CESTA, UBYTOVANIE A STRAVA PRE ŠTUDENTOV JE POKRYTÁ Z ROZPOČTU PROJEKTU. Nie je teda o čom a stačí už len nasávať informácie a užívať si kolektív mladých ľudí v krásnych mestách V4.

Plán workshopov je nasledovný:

  • worskhop (10.-13.10.2019) - Vroclav, PL - Hluk vo všeobecnosti, jeho vplyv a meranie
  • workshop (marec 2020) - Bratislava - Subjektívne vnímanie a testovanie hluku
  • workshop (október 2020) - Praha, CZ - Vizualizácia hluku a akustická holografia

Všetky ďalšie informácie nájdete na stránke projektu http://www.noisyexchange.pwr.edu.pl. Nájdete nás však aj na facebooku a instagrame @noisyexchange.

Ak by ste mali záujem sa pripravovaných workshopov zúčastniť, vyplňte prosím nasledovný formulár. Miest je len 15 a nezabudnite, že prvý workshop je tu už o pár týždňov.

https://forms.gle/Vsdo69FSctvXnxc66

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať doc. Chmelíka z katedry architektúry, ktorý má na starosti koordináciu projektu za STU.