Prejsť na obsah
Študenti

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov


Slovnaft, a.s. hľadá novú posilu do tímu na pozíciu Cenového špecialistu

Slovnaft, a.s. hľadá novú posilu do tímu na pozíciu Cenového špecialistu – stabilná brigáda s možnosťou zamestnať sa v spoločnosti po štúdiu. Slovnaft, a.s. so sídlom vo Vlčom Hrdle, Bratislava, je rafinérsko-petrochemická spoločnosť, ktorá v súčasnosti patrí medzi tri najmodernejšie rafinérie v Európe. Hľadáme študentov Stavebnej fakulty STU, ktorí by sa podieľali na poskytovaní podpory pri rokovaniach o cenách hlavných projektov CAPEX v súlade so zavedenými internými postupmi a praktikami. Podrobnejšie informácie Vám radi poskytneme prostredníctvom e-mailu kristina.skornikova@slovnaft.sk alebo martina.valachova@slovnaft.sk. Ďalšie informácie o pozícii nájdete v priloženom dokumente PDF. (10.3.2022)


Stážový program Mesta Hlohovec

Študujete na vysokej škole a premýšľate, ako využiť svoje teoretické vedomosti? Prihláste sa na stáž na Mestskom úrade v Hlohovci alebo do Mestského kultúrneho centra Hlohovec a získajte aj praktické skúsenosti. Počas letného semestra sa môžete stať súčasťou nášho tímu. Napriek tomu, že stáž nie je honorovaná, pôjde  o zaujímavú prácu, vďaka ktorej nadobudnete reálne pracovné zručnosti, rozšírite si oblasť svojho poznania, bližšie sa oboznámite s fungovaním mestského úradu či kultúrneho centra a budete mať možnosť spolupodieľať sa na rozvoji a zveľaďovaní mesta prostredníctvom účasti na každodenných úlohách a procesoch. Všetky informácie nájdete na stránke www.hlohovec.sk/kariera.html a v priloženom letáku PDF. (8.3.2022)


WOODCOTE GROUP s.r.o. otvára dvere šikovným študentom

Spoločnosť WOODCOTE GROUP s.r.o. so sídlom v Bratislave otvára dvere šikovným študentom STU, ktorí sa chcú realizovať a získať praktické skúsenosti v oblasti stavebníctva. Spoločnosť pôsobí v rámci celého Slovenska, má 43 pobočiek, 350 zamestnancov a v januári získala titul 2. najatraktívnejší zamestnávateľ v oblasti stavebníctva. Aktuálne má voľných niekoľko pracovných ponúk vrátane trainee programov. Prioritne však hľadá kolegyňu/kolegu na pracovnú pozíciu „Prípravár/rozpočtár“, ktorého hlavnou úlohou bude tvorba cenových ponúk, rozpočtov a kontakt so zákazníkmi na stavbách. Viac informácií nájdete v priloženom letáku PDF, alebo na tel. čísle 0910/744 444 - Ing. Lucia Leváková, HR manažér. (28.2.2022)


Peikko Slovakia s.r.o. rozširuje tím statikov/projektových inžinierov

Peikko Slovakia, s.r.o. je fínska rodinná spoločnosť, pôsobiaca vo viacerých krajinách sveta. Spoločnosť je priekopníkom v oblasti pre stropné konštrukcie, kotvenie a spájanie prefabrikovaných konštrukcií, výstužné prvky pre monolitické konštrukcie a v riešeniach pre veternú energetiku a priemyselné podlahy. Na Slovensku má výrobný závod v Kráľovej nad Váhom, kde momentálne rozširuje tím statikov/projektových inžinierov. Ďalšie informácie o pracovnej ponuke nájdete v priloženom dokumente PDF. (22.2.2022)


Magistrát hl. mesta SR Bratislavy - platená stáž

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy ponúka priestor pre honorované pôsobenie študentov Stavebnej fakulty/Fakulty architektúry a dizajnu STU pri procese projektovania v rámci procesu mitigácie investičného a modernizačného dlhu vzdelávacích zariadení. Podrobnejšie informácie Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu zuzana.stanova@bratislava.sk (JUDr. Zuzana Stanová). (14.9.2021)


Architektonická kancelária SLLA ponúka stáž

Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave ponúka stáž študentom Stavebnej fakulty STU. Stáž je vhodná pre druhý stupeň štúdia, v prípade záujmu prosíme poslať životopis a portfólio e-mailom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (3.9.2021)


Platená študentská stáž v DYNAMIK HOLDING, a.s.

Študentská stáž je určená študentom druhého stupňa vysokoškolského štúdia, ktorí už teraz premýšľajú, ako naštartovať svoju kariéru. Ak máš čas minimálne 20 hodín týždenne a máš chuť dozvedieť sa, ako to funguje na stavbe alebo pri získavaní nových zákaziek, pošli svoje CV na praca@dynamik.sk. V prípade, že sa chceš dozvedieť viac, aby si sa správne rozhodol, pošli svoje otázky na rovnakú adresu.

Ak počas semestra nemáš čas, ale leto by si rád/rada využil/a na získavanie nových skúseností, nezúfaj! Na letnej stáži, či už v Bratislave alebo na iných stavbách v rámci Slovenska si privyrobíš, zabiješ nudu, ale hlavne získaš kopec nových praktických skúseností! Prípravný proces a získavanie zákaziek si môžeš vyskúšať na našej centrále v Nitre.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (28.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá študentov na pozície v príprave alebo realizácii stavieb

Si študent/ka Stavebnej fakulty? Potrebujeme tímových hráčov, na ktorých sa dá spoľahnúť. Hľadáme ochotných kolegov s chuťou učiť sa novým veciam, nastúpiť môžete okamžite. Pozície sú otvorené v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (11.6.2021)