Prejsť na obsah
Študenti

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov

Aktuálna ponuka

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy - platená stáž

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy ponúka priestor pre honorované pôsobenie študentov Stavebnej fakulty/Fakulty architektúry a dizajnu STU pri procese projektovania v rámci procesu mitigácie investičného a modernizačného dlhu vzdelávacích zariadení. Podrobnejšie informácie Vám poskytneme prostredníctvom e-mailu zuzana.stanova@bratislava.sk (JUDr. Zuzana Stanová). (14.9.2021)


Brigáda/platená stáž v Penta Real Estate

Hľadáme šikovného študenta/študentku Stavebnej fakulty STU, ktorý/á bude pomáhať pri Fit-Out procese (primárne pri kolaudácii priestorov) v projekte Sky Park Offices. Tvojou hlavnou náplňou bude:

  • Koordinácia a príprava podkladov súvisiacich so zabezpečením výstavby realitných projektov
  • Príprava podkladov pre kolaudáciu a odovzdanie priestoru klientovi
  • Administratívna a technická podpora pri procese výberových riadení jednotlivých dodávateľov
  • Spolupráca s interným projektovým tímom, externými tímami, konzultantmi so spolupracovníkmi
  • Korektne a zodpovedne zrealizovať obchodné jednania s potencionálnymi obchodnými partnermi
  • Administratívna podpora a spolupráca pri príprave a zabezpečení zmlúv s architektmi, dodávateľmi, externými konzultantmi a ostatnými účastníkmi projektu.

Budeš spolupracovať so skúsenými Construction Managermi priamo na stavbe. Hodinová odmena je 6 EUR. Prihlasovanie je možné priamo cez web stránku spoločnosti Penta Real Estate. (14.9.2021)


Architektonická kancelária SLLA ponúka stáž

Architektonická kancelária SLLA so sídlom v Bratislave ponúka stáž študentom Stavebnej fakulty STU. Stáž je vhodná pre druhý stupeň štúdia, v prípade záujmu prosíme poslať životopis a portfólio e-mailom. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (3.9.2021)


Platená študentská stáž v DYNAMIK HOLDING, a.s.

Študentská stáž je určená študentom druhého stupňa vysokoškolského štúdia, ktorí už teraz premýšľajú, ako naštartovať svoju kariéru. Ak máš čas minimálne 20 hodín týždenne a máš chuť dozvedieť sa, ako to funguje na stavbe alebo pri získavaní nových zákaziek, pošli svoje CV na praca@dynamik.sk. V prípade, že sa chceš dozvedieť viac, aby si sa správne rozhodol, pošli svoje otázky na rovnakú adresu.

Ak počas semestra nemáš čas, ale leto by si rád/rada využil/a na získavanie nových skúseností, nezúfaj! Na letnej stáži, či už v Bratislave alebo na iných stavbách v rámci Slovenska si privyrobíš, zabiješ nudu, ale hlavne získaš kopec nových praktických skúseností! Prípravný proces a získavanie zákaziek si môžeš vyskúšať na našej centrále v Nitre.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (28.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá študentov na pozície v príprave alebo realizácii stavieb

Si študent/ka Stavebnej fakulty? Potrebujeme tímových hráčov, na ktorých sa dá spoľahnúť. Hľadáme ochotných kolegov s chuťou učiť sa novým veciam, nastúpiť môžete okamžite. Pozície sú otvorené v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (11.6.2021)