Prejsť na obsah
Študenti

Typ stáží: Stáže pre študentov | Stáže pre absolventov

Aktuálna ponuka

Platená študentská stáž v DYNAMIK HOLDING, a.s.

Študentská stáž je určená študentom druhého stupňa vysokoškolského štúdia, ktorí už teraz premýšľajú, ako naštartovať svoju kariéru. Ak máš čas minimálne 20 hodín týždenne a máš chuť dozvedieť sa, ako to funguje na stavbe alebo pri získavaní nových zákaziek, pošli svoje CV na praca@dynamik.sk. V prípade, že sa chceš dozvedieť viac, aby si sa správne rozhodol, pošli svoje otázky na rovnakú adresu.

Ak počas semestra nemáš čas, ale leto by si rád/rada využil/a na získavanie nových skúseností, nezúfaj! Na letnej stáži, či už v Bratislave alebo na iných stavbách v rámci Slovenska si privyrobíš, zabiješ nudu, ale hlavne získaš kopec nových praktických skúseností! Prípravný proces a získavanie zákaziek si môžeš vyskúšať na našej centrále v Nitre.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (28.6.2021)


METROSTAV a.s. hľadá študentov na pozície v príprave alebo realizácii stavieb

Si študent/ka Stavebnej fakulty? Potrebujeme tímových hráčov, na ktorých sa dá spoľahnúť. Hľadáme ochotných kolegov s chuťou učiť sa novým veciam, nastúpiť môžete okamžite. Pozície sú otvorené v Bratislave a v Banskej Bystrici. Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente PDF. (11.6.2021)


Archív ponúk

Stážový program Mesta Hlohovec pre študentov vysokých škôl

Mesto Hlohovec opäť otvára stážový program pre študentov vysokých škôl, ktorí majú záujem rozšíriť oblasť svojho záujmu, spolupodieľať sa na chode mesta a získať praktické skúsenosti pre svoju budúcu kariéru. Aktuálna ponuku stážového programu je otvorená na piatich odboroch mestského úradu. Stáž bude prebiehať v letnom semestri, v období mesiacov apríl až jún 2021. Program nie je honorovaný, benefitom je však zmysluplná práca s pridanou hodnotou v tíme skúsených odborníkov.

Vysokoškoláci majú možnosť 3 mesiace pôsobiť na niektorých z nasledujúcich šiestich oblastí:

  • Odbor stratégie
  • Odbor komunikácie a vonkajších vzťahov
  • Odbor právny a klientskych služieb
  • Odbor spoločenských služieb
  • Odbor výstavby
  • Mestské kultúrne centrum

Študenti môžu prax získať v oblasti implementácie projektov či sociálnych služieb. Môžu sa stať súčasťou právneho odboru alebo ako terénny sociálny pracovník spoznať proces priamej práce s klientom v krízových situáciách. Vítaní sú aj kreatívci so zameraním na grafický dizajn. Uplatnenie nájdu tiež študenti archívnictva, ktorí zažijú v praxi agendu registratúrneho strediska. Znalosti študentov stavebných fakúlt či verejnej správy využije úrad aj v oblasti stavebného poriadku, napríklad pri tvorbe rozhodnutí a odborných stanovísk.

Bližšie informácie nájdu študenti v priloženom plagáte a na stránke www.hlohovec.sk/kariera.html v časti Stážový program. Termín na prihlasovanie je 19. marec 2021.