Prejsť na obsah
Uchádzači

Stavebná revolúciaPostav si svoju budúcnosť...

Stavebníctvo je jednou z oblastí, v ktorej sa môžeš nájsť.

Výborné uplatnenie v praxi

Uplatnenie našich absolventov je takmer 100-percentné s platom vyšším o 400 eur ako je priemer.

 

Moderné laboratóriá

Rozličné výskumy, skúšky, rozbory či pokusy budeš môcť osobne realizovať v moderných laboratóriách.
 

Unikátny študijný program

Ako jediná fakulta na Slovensku ponúkame štúdium v oblasti vody a vodného hospodárstva.
 

Spolu staviame budúcnosť

Sme najväčšou stavebnou fakultou Slovenska, máme dobré študentské zázemie a jednu z najmodernejších univerzitných knižníc v strednej Európe.
 

Motivačné štipendium

Treba prísť, vziať príležitosť do svojich rúk, dať zo seba maximum a môže to pre teba znamenať okrem nových skúseností aj motivačné štipendium.
 

Tvoríme hodnoty

Významné diela, pod ktoré sa podpísali naši absolventi, je možné nájsť ako doma, tak i vo svete. Medzi tie najznámejšie na Slovensku patria napríklad: Vodné dielo Gabčíkovo, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Most Apollo, Tunel Sitina, zrekonštruovaná budova Reduty v Bratislave, nákupné centrum Aupark v Žiline a Piešťanoch a mnohé ďalšie.
 

Štúdium v zahraničí

Časť štúdia môžeš stráviť na jednej zo 75 prestížnych univerzít v zahraničí. Takmer tridsiatka krajín Európy čaká na teba, na tvoje rozhodnutie.
 

Športuj s našimi tímami

Popri štúdiu na fakulte máš možnosť venovať sa aj športu – aktívne alebo iba v rámci výučby. Môžeš si vybrať z bezmála 20 druhov športov – volejbal, futbal, florbal, hokej, tenis, basketbal, posilňovanie, squash, badminton, aquagymnastika, plávanie, vodné pólo, stolný tenis, športové lezenie, cykloturistika, turistika, lyžovanie, vodáctvo…a mnohé iné. Európske úspechy vo volejbale, v lige STU a vo VŠ lige - aj toto sú triumfy našich študentov.
 
 
Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou stavebnej revolúcie!