Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Stavebná fakulta STU v Bratislave pripravila pre Vás v spolupráci s BIM asociáciou Slovensko už 6. ročník prezentačnej akcie pre študentov VŠ - BIM4FREE. Akcia sa uskutoční dňa 4.3.2020 o 17:00 na SvF STU v Bratislave v miestnosti B107

BIM4FREE 2020

Podujatie otvorí prodekan SvF - doc. Ing. Peter Makýš, PhD. ktorý Vám vysvetlí dôvody, prečo sa zaoberať témou Building Information Modeling. Ďalšou prednáškou Vám Ing. Tomáš Funtík, PhD. priblíži základné princípy BIM doplnené o aktuálny stav implementácie v praxi, kde BIM nie je len o projektovaní v 3D, ale najmä o zdieľaní a vhodnej forme výmeny informácií v rámci životného cyklu stavby. 

Tešiť sa môžete na prednášku Ing. Lukáša Zeleného zo spoločnosti Siebert + Talaš, s.r.o., ktorý bude prezentovať ako sa rodil projekt Autobusovej stanice v BIMe. Ďalej sa predstaví Ing. Jozef Babuliak, Amberg Engineering, s.r.o., ktorý vysvetlí využitie BIM v inžinierskych stavbách a ukáže príklady využitia z praxe.

Sériu prednášok uzavrie Ing. Alfréd Takács, ProRevit, s.r.o., ktorý rozšíri problematiku o TZB a ukáže, ako využiť BIM v oblasti návrhu, projektovania a koordinácie TZB.

Tešíme sa na Vás. Vstup je voľný.

Udalosť na Facebooku: https://www.facebook.com/events/490050501660934/

Text: Ing. Tomáš Funtík, PhD.