Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Príležitosť pre mladých inovátorov prezentovať svoje výnimočné projekty ostáva, ich dosah bude vďaka novému formátu ešte väčší.

Vzhľadom na pretrvávajúcu pandemickú situáciu a ťažko predpovedateľný vývoj sa organizátori rozhodli zorganizovať Falling Walls Lab Slovakia 2020 vo virtuálnej podobe, po vzore mnohých národných kôl ako aj medzinárodnej Falling Walls konferencie.

Študenti, mladí výskumníci, vedci, inovátori, učitelia, podnikatelia a profesionáli budú mať aj napriek nepriaznivej situácii priestor na prezentáciu nových výsledkov, myšlienok, výskumných projektov a podnikateľských modelov. Navyše, vďaka presunu do virtuálneho prostredia bude ich potenciálny dosah omnoho väčší, a to nielen na národnej, ale aj na medzinárodnej scéne.

Prihlasovanie prebieha naďalej tradičným spôsobom – online cez stránku https://falling-walls.com/lab/apply/. Prístupné bude do 13. septembra 2020. V prihláške je potrebné zamerať sa na výstižnú prezentáciu inovatívneho nápadu alebo projektu, a predovšetkým vysvetliť problém a ponúkané riešenia, vytvoriť atraktívne pomenovanie a krátku slovnú upútavku, či objasniť osobnú motiváciu.

Podrobné informácie o podujatí nájdete v prílohe a na https://falling-walls.com/