Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Dňa 24.5.2017 sa na pôde Stavebnej fakulty STU v Bratislave na ulici Radlinského 11 (vstup z ulice Starohorská) v miestnosti B108 uskutoční celodenný seminár venovaný IT nástrojom pre riadenie projektov. Podujatie organizuje Spoločnosť pre projektové riadenie v spolupráci s tímom Young Crew Slovakia a prvým 30 registrovaným študentom ponúkajú voľný vstup.

Čo musíte urobiť, aby ste sa podujatia mohli zúčastniť?

Stačí sa zaregistrovať na stránke http://www.21centuryprojects.eu/registration/. Z prihlásených budú vybraní prví tridsiati študenti na základe poradia prihlásenia.

Čo na Vás na podujatí čaká?

Môžete sa dozvedieť viac o klasických, ale aj nových a alternatívnych IT nástrojoch, ktoré sú využívané v projektovom riadení, akými sú napríklad Project Online, JIRA, Primavera, Asana či Trello.

Že Vám tieto nástroje nič nehovoria? O dôvod viac prísť a dozvedieť sa aké nástroje uľahčujú každodennú prácu projektovým manažérom, vypočuť si ich rozprávanie o problémoch a situáciách, ktoré bežne riešia a nadviazať cenné kontakty, ktoré neskôr môžete využiť.

Viac informácii na http://www.21centuryprojects.eu/. Pre študentov s voľným vstupom nebude zabezpečený obed, počas prestávok bude občerstvenie zabezpečené.

Pozvánka   

SPPR a Young Crew sa už tešia na stretnutie s Vami a veria, že bude pre všetkých nie len poučné, ale aj inšpirujúce!