Prejsť na obsah
Dianie na SvF

S potešením Vás chceme informovať, že koncom januára 2015 bol do prevádzky opäť uvedený Klub SvF s novým názvom – Shupitoo [šupitó].  Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli okrem samotných priestorov Klubu vymenené aj všetky inštalácie, obklady a technológia kuchyne.

Stavebná fakulta pristúpila k tomuto zámeru nielen z dôvodu zvýšenia komfortu zariadenia, ale aj jeho zosúladenia s hygienickými normami. Vo vynovených priestoroch je vrátane oddychovej zóny k dispozícii 70 miest na sedenie.

Vnútorná dispozícia Klubu počíta s organizovaním akcií. Klub je taktiež vybavený projektorom a audio-systémom pre možnosť usporadúvania prezentácií a seminárov. Podobný klub by ste na iných bratislavských univerzitách hľadali len ťažko, preto naň právom môžeme byť hrdí. Veríme, že prevádzka v Klube prispeje k zlepšeniu podmienok stravovania najmä pre tých zamestnancov, ktorí hľadajú alternatívu študentskej jedálne.

Veríme, že aktuálne prebiehajúce rokovania vedenia fakulty s vedením univerzity a s nájomcom prinesú možnosť poskytovať v Klube stravovanie pre zamestnancov aj s podporou dotácie zamestnávateľa.

Prevádzka je otvorená denne od 7:00 do 17:00 a ponúka kvalitné kaviarenské produkty za nízke ceny. V čase obeda (11:00 – 14:00) má za úlohu zabezpečiť stravovanie pre zamestnancov fakulty pozostávajúce z variabilnej ponuky jedál súčasnej - modernej, ale i tradičnej kuchyne. V súčasnosti sa podávajú 3 druhy jedál a do budúcnosti sa uvažuje so zaradením ďalších.

 

Aktuálne denné menu a zároveň informácie o akciách nájdete tu:

www.facebook.com/KlubSvF

 

Kontakt:

Modrá hviezda, s.r.o.

Zuzana Pasiarová, MBA

klubshupitoo@gmail.com

Telefónna klapka č. 304

www.facebook.com/KlubSvF

 

Otváracie hodiny:

Pondelok 7:00 – 17:00

Utorok     7:00 – 17:00

Streda      7:00 – 17:00

Štvrtok     7:00 – 17:00

Piatok      7:00 – 15:00