Prejsť na obsah
Dianie na SvF

V dňoch 9.-10. februára 2009 organizuje Energetické Centrum Bratislava  7. ročník medzinárodnej konferencie International Slovak Biomass Forum - ISBF 2009.  Konferencia sa koná v City Hoteli   Bratislava. Definitívnu podobu programu nájdete na nasledovnom linku: http://www.ecb.sk/index.php?id=125&L=0 

Ak sa chcete zúčastniť konferencie, zašlite vyplnený formulár najneskôr do 3.februára emailom na adresu isbf@ecb.sk alebo faxom na číslo 02/59 30 00 97. Informácie o výške a úhrade konferenčných poplatkov sú uvedené v registračnom formulári .

Ubytovanie nie je zahrnuté v cene registračného poplatku. V prípade záujmu o ubytovanie v City Hoteli  Bratislava je pre Vás pripravená ponuka: ubytovanie v izbach kategorie business v cene standardnych izieb: 

jednolôžková business izba - 75 Eur/ noc / izba / raňajky grátis
dvojlúžková business izba - 88 Eur / noc / izba / raňajky grátis

 

Izby kategórie business sú rekonštruované, v cene izby je kablové pripojenie na internet, mini bar a bezpečnostný trezor. V prípade záujmu, kontaktujte prosím -

Kristínu Ďurnekovú  02/20 606 154 alebo mailom : k.durnekova@cityhotels.sk 

Mapa

V prípade akýkoľvek otázok alebo nejasností ohľadne konferencie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 02/59 30 00 91 alebo prostredníctvom emailu.