Prejsť na obsah
Dianie na SvF

 

Dovoľujeme si vás informovať o príprave 4.ročníka veľkého networkingového podujatia TECH INNO DAY 2017, ktoré bude 4.4.2017 popoludní na FIIT. Na tomto podujatí študentské tímy z celej STU vystavujú svoje projekty, prototypy a inovácie.

Cieľom podujatia je propagovať prácu študentov a tímov, pomôcť im nájsť investorov, partnerov, klientov, získať zaujímavé kontakty a spätnú väzbu od odborníkov z praxe. Podujatie má ohlas aj v médiách (po minulé roky v hlavných správach RTVS, v relácii VAT, v Slovenskom rozhlase, periodiku Trend, Týždeň). Podujatia sa zúčastní viacero odborníkov z praxe, zástupcov spoločností Google, Pixel Federation, ESET, Websupport a pod.

Súťažiace tímy dostanú nielen cennú spätnú väzbu, ale aj možnosť konzultácií. Vystavujúce projekty budú hodnotené a samozrejmosťou sú hodnotné ceny pre víťazov.

Viac informácií o pripravovanom podujatí nájdete aj na stránke http://www.inqb.sk/podujatia/tech-inno-day/

Ak sa rozhodnete vystavovať svoj študentský projekt, v prílohe zasielame profil vystavovateľa , ktorý je potrebné vyplniť a zaslať na adresu > gustafikova@inqb.sk ( na vedomie > urbanek@svf.stuba.sk ) najneskôr do 17.3.2017 (tento piatok).