Prejsť na obsah
Dianie na SvF

KIC SvF Vás pozýva na bezplatné vyskúšanie nového informačného zdroja "GREENR" - Global Reference on the Environment, Energy, and Natural Resources od spoločnosti GALE, A Cengage Learning Company http://www.aip.cz/partner.php?partner=48..

*** POZOR - tento individuálny skúšobný prístup platí len do 31. 10. 2009 ***

GREENR predstavuje novinky a trendy vo vývoji novo-vznikajúcich zelených technológií, problematike životného prostredia, v oblasti trvalo udržateľného vývoja a ďalších príbuzných témach. Podrobnosti nájdete na http://www.aip.cz/produkt.php?produkt=4022.

Prístup do databázy je cez inštitucionálne prístupové heslo, vyžiadajte si ho prosím mailom u vedúcej KIC SvF,
heslo obdržíte obratom:
Ing. Silvia Stasselova, silvia.stasselova@stuba.sk

Viac informácií o GREENR

V správach, video sekvenciách, obrázkoch, primárnych dokumentoch, komentároch, štatistikách aj prostredníctvom podcastu poskytuje prístup k informáciám o jednotlivých krajinách - energetických systémoch, populácii, zmenách klímy a ostatných súvisiacich oblastiach (ekonomika, obchod, legislatíva, politika, riadenie zdrojov). GREENR je určený odborníkom, študentom aj širokému spektru zájemcov.

Okrem klasických spôsobov vyhľadávania v databázi je možné použiť interaktívne vyhľadávanie na mape s linkami na 160 krajín; k dispozícii je 150 kategórií, linky na medzinárodné organizácie.