Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Študentská súťaž EBEC BratislavaMilé študentky, milí študenti,

Board of European Students of Technology (BEST) Bratislava vám prináša študentskú súťaž EBEC (European BEST Engineering Competition) Bratislava, ktorá poriadne otestuje vaše analytické myslenie a schopnosť riešiť praktické problémy. Nehovoríme o bežnom školskom evente, ale o poriadnej súťaži s hmotnými a peňažnými cenami!

Vybrať si budete môcť z dvoch kategórií: team design a case study. Team design bude vyhovovať hlavne konštruktérom a vynálezcom. Ľuďom, ktorí vymýšľajú prístroje a zariadenia na problémy z praxe. Case study je určená pre analytikov a výskumníkov, ktorí radi prechádzajú množstvo dát a na základe svojej kreativity na nich hľadajú riešenia.

Súťaž EBEC je nielen o vašich osobných schopnostiach, ale hlavne o tímovej spolupráci a zábave, ktorú si užijete pri riešení problémov. Zároveň je to dobrý oddych od korony a možnosť lepšie spoznať svojich spolužiakov. Viac informácií nájdete na webe organizátora a v udalosti na Facebooku.


BEST Bratislava je študentská nezisková organizácia pôsobiacia na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. BEST Bratislava je jedna z 95 lokálnych BEST skupín pôsobiacich v 32 krajinách Európy. Medzi jej hlavné aktivity patrí organizovanie softskill tréningov Training day, organizovanie technických súťaží EBEC a organizovanie letného kurzu pre študentov technických škol z celej Európy. Vznikla pred 25 rokmi a odvtedy prináša doplnkové vzdelanie všetkým študentom STU.