Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Na tohtoročnom 31. ročníku veľtrhu  CONECO, ktorý sa koná v dňoch 23. - 27.3. 2010  sa prezentuje 636 vystavovateľov z 9 krajín. Aj napriek tomu, že stavebníctvo má ťažký rok nielen za sebou ale aj pred sebou - ojedinelý medzinárodný veľtrh je pre všetkých laických i odborných záujemcov ideálnym miestom, kde sa dá zorientovať v spleti informácií ponúk, noviniek i služieb zúčastnených stavebných firiem. 

Ani nie tak nová, ale skôr zdôraznená cesta napredovania cez úsporu energií, je zároveň aj hlavným mottom CONECA - „energia nad zlato". Realizáciou tejto myšlienky sa očakávajú pozitívne efekty na životné prostredie, zároveň uvážený a správny výber stavebných komponentov a technológií, ktoré v konečnom dôsledku ušetria financie.

Za roky existencie sa veľtrh CONECO spolu s veľtrhmi RACIOENERGIA, CLIMATHERM, CONECOINVEST i SLOVREALINVEST - vypracoval na podujatia na vysokej odbornej úrovni, o čom svedčí i množstvo kvalitných odborných sprievodných podujatí. Novou špecializovanou výstavou na veľtrhu je STAVEBNÁ MECHANIZÁCIA - výstava stavebných strojov a mechanizácie.