Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Po roku sa opäť volejbalistky a volejbalisti zo Stavebnej fakulty STU a z Fakulty stavební Vysoké učení technické v Brně (FAST VUT v Brně) stretli, aby si užili nielen zvýšenej fyzickej aktivity podmienenej dosiahnutím víťazstva, ale zažili aj utužovanie vzájomných vzťahov.

19.4.2016 sa v telocvični FEI STU odohrali dva výborné zápasy. Zápasy sa hrali na 3 víťazné sety. Tento športový deň otvorili dievčatá, ktoré podali skvelý výkon  na oboch stranách. Naše dievčatá  napokon hladko zvíťazili nad súperom 3:0 (14, 22, 16). Tím tvorili dievčatá Jana Kubaliaková, Radka Kollárová, Mária Kollárová, Martina Gašpárková, Barbora Zábojníková, Radka Kubaliaková (Fa STU), Ivona Bronďošová (FCHPT STU) a Tatiana Santová.

”SvF ”SvF ”SvF ”SvF

Po dievčenskom zápase nastúpili na palubovku chlapci. Zápas bol dramatickejší a vyrovnanejší. Po pekných výmenách a tvrdom boji nakoniec zvíťazili chlapci z Brna. Zápas skončil 1:3 (-21,-15,27,-24). Našu fakultu reprezentovali Filip Hyžák, Martin Štoder, Michal Antolčik, Miroslav Hlubocký, Daniel Dunaj, Vojtech Demeš (FA STU), Martin Cihoň, Pavol Olejár, Jaroslav Križák.

”SvF ”SvF ”SvF ”SvF

Nakoniec zvíťazili obe fakulty, dievčatá zo SvF  STU a chlapci z FAST VUT. Dúfame, že sa u nás športovci z Brna cítili príjemne a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.

”SvF ”SvF