Prejsť na obsah
Dianie na SvF

Výnimočná príležitosť pre študentov a pedagógov Stavebnej fakulty STU získať preklad knihy Petra Beinhauera  SYSTÉMY  ŠTANDARDNÝCH DETAILOV vr. CD ROM za cenu 33 €. Originál knihy sa v Nemecku už v 3.vydaní predáva za 129 €.

Pôvodnú slovenskú cenu 99,30 € sa podarilo po zložitých rokovaniach s nositeľom licencie znížiť na neuveriteľnú tretinu a to len pre pedagogické účely . Tým sa táto publikácia, ktorá je šlabikárom každého stavebného inžiniera, stala finančne dostupná aj pre študentov. Za cenu 33 € sa predáva len v kníhkupectve Vydavateľstva Eurostav na Novej ul. č. 3 v Bratislave a v kníhkupectve  ART BOOKS na Fakulte architektúry STU,  na Námestí Slobody č.19  v Bratislave a to po preukázaní sa preukazom študenta, alebo potvrdením o návšteve školy.

Knihu si môžete objednať aj na dobierku cez e-mail: predaj.knih@eurostav.sk za zvýhodnenú cenu 33,- Eur + 3,65 Eur poštovné a balné.

Informáciu o knihe nájdete na www.eurostav.sk a recenzie knihy si môžete prečítať na  www.eurostav.sk/clanok/aktuality/systemy-standardnych-detailov.