Prejsť na obsah
Katedra dopravných stavieb
logo KDOSl
 
 
Katedra dopravných stavieb
Stavebná fakulta STU v Bratislave


 

Vedúci katedry:
Schlosser Tibor

doc. Ing. Tibor Schlosser, CSc.

tibor.schlosser@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 707

Sekretariát:

Zuzana Bieliková

zuzana.bielikova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 377

Emeritní profesori:

Gschwendt

prof. Ing. Ivan Gschwendt, DrSc.

gschwend@svf.stuba.sk

tel.:+421 2 59274 360

Bezak

prof. Ing. Bystrík Bezák, PhD.

bystrik.bezak@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 357

Odborní asistenti:

Gabriel Balint Ing. Gabriel Bálint, PhD.
gabriel.balint@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 353

Dominika Hodakova

Ing. Dominika Hodáková, PhD.

dominika.hodakova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 354

Andrea Zuzulova

Ing. Andrea Zuzulová, PhD.

andrea.zuzulova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 355

Zástupkyňa vedúceho katedry

Výskumná pracovníčka:

Silvia Capayova

Ing. Silvia Cápayová, PhD.

silvia.capayova@stuba.sk

tel.:+421 2 59274 363

Tajomník katedry

Externí zamestnanci:

Ing. Marián Kováčik
Basler&Hofmann Slovakia s.r.o.
marian.kovacik@baslerhofmann.sk

Ing. Peter Hvizdoš
Reming Consult a.s.
hvizdos@reming.sk

Los Peter

Ing. Peter Ľos, PhD.
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja
peter.los@mindop.sk

Gabriel Petrvalsky

Ing. Gabriel Petřvalský
Alfa 04 a.s.
petrvalsky@alfa04.sk

Dr. Ing. Peter Schlosser
DOTIS Consult s. r. o.
schlosser.peter@azet.sk

 

Interní doktorandi:

Branis Ing. Marek Braniš
marek.branis@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 359

Ing. Jakub Takács
jakub.takacs@stuba.sk
tel.:+421 2 59274 359