Prejsť na obsah
Dianie na SvF

V prvý týždeň semestra nového akademického roka Združenie študentov Stavebnej fakulty STU (ZŠ SvF) pripravilo pre študentov už tradičné podujatie - Dvojbodku pred semestrom. V átriu fakulty si mohli nielen študenti, ale i pedagógovia pochutnať na palacinkách, či čapovanom pive. Príhovorom všetkých uvítal pán dekan Stanislav Unčík. Následne sa konala diskusia o výsledkoch anonymného hodnotenia pedagogického procesu (AHPP) s dekanom i prodekanom Petrom Makýšom, v ktorej mali študenti možnosť podrobne sa povypytovať na to, ako to na fakulte funguje. Program bol doplnený aj workshopom AZU na tému časový manažment, kde si študenti mohli vylepšiť svoje "soft-skills". Pekným zakončením spoločenského podujatia bol kvíz so zaujímavými cenami, do ktorého sa zapojilo veľa tímov. 

Tak ako sa na stavbárov patrí, začiatok semestra sme oslávili všetci spoločne v klube Dole, kde hrali Loudblades. Bolo nás veľa a bolo nám veselo!

Dúfame, že program podujatia Dvojbodka pred semestrom sa všetkým páčil a že už teraz sa tešíte  na ďalšiu akciu od študentov zo ZŠ SvF pre študentov SvF.

”bodka ”Bodka ”Bodka ”Bodka

”Bodka ”Bodka ”Bodka ”Bodka

”Bodka ”Bodka ”Bodka ”Bodka

”Bodka ”Bodka ”Bodka ”Bodka

”Bodka ”Bodka ”Bodka ”Bodka