Prejsť na obsah
Katedra telesnej výchovy

Lyžovačka na Chopku!

Po dlhšej odmlke je tu zase športovo-spoločenská udalosť, na ktorú budete spomínať ešte veľmi dlho. Keďže lyžovačka v ZS 2019/20 bola veľmi vydarená, rozhodli sme sa znovu pridať k Právnickej fakulte. Po splnení nimi stanovených podmienok a odsúhlasení tejto spolupráce vedením Stavebnej fakulty Vám preto dávame do pozornosti lyžiarsky kurz na Chopku. Tento kurz je určený pre študentov PraF UK a SvF STU, lyžiarov aj snoubordistov, začiatočníkov aj super pokročilých. Milovníci bežeckého lyžovania budú mať možnosť nastúpiť na bežky 300 m od ubytovacieho zariadenia. Náš tím ti pomôže pri učení sa, zdokonaľovaní, ukáže ti najkrajšie zjazdy vo voľnom teréne a naučí ťa základom bezpečného pohybu v zimnom teréne. Majiteľom lavínových vyhľadávačov poskytneme krátke školenie na ich efektívne použitie.

Dôležitá informácia k lyžiarskemu kurzu 2022:

Z dôvodu ochrany zdravia je Lyžiarsky kurz 2022 určený len pre zaočkované osoby, ktoré to dobrovoľne preukážu. Osoby, ktoré očkované nie sú, majú na výber iné telovýchovné aktivity.

Termín:  6.2. - 11.2.2022

Lokalita: Nízke Tatry – Chopok Sever – Hotel Liptov (http://hotel-liptov.com)

Cena: cca 300 EUR (v cene je zahrnuté ubytovanie na 5 nocí, 5x polpenzia, inštruktor a 5-dňový skipass)

Doprava: Individuálna. Na svah nie je nutná doprava, na lanovku je možný prístup peši alebo na lyžiach.

Pre bližšie informácie o lyžiarskom kurze a pre prihlasovanie píšte na emailovú adresu: marian.decky@stuba.sk/ marian.decky@gmail.com

Zálohu vo výške 150 EUR je potrebné poslať najneskôr do 30.10.2021 na číslo účtu: SK94 0900 0000 0001 7967 4127.