Prejsť na obsah
Centrum informačných technológií

Tento software je určený len pre zamestnancov Stavebnej fakulty a ich PC ktoré sú v majetkom fakulty.

Z dôvodu zmeny licenčnej politiky firmy ESET nebude možné pri inštalácii novej verzie antivírusového programu využiť starý spôsob aktualizácií.

Pre inštaláciu aktuálnej verzie antivírusového programu od ESETu budeme od vás potrebovať informácie ako katedra, názov počítača, jeho MAC adresu a meno používateľa, ktorý ho používa. Tieto informácie nám zašlite na adresu martin.haburaj@stuba.sk. Alebo vyplne nasledujúci formulár (musíte byť prihlásený v školskom G-suite):

Po zaslaní potrebných informácií si stiahnete príslušný inštalačný súbor ESMC agenta pre vašu katedru (operačný systém Windows). Pre iné operačné systémy MAC, Linux nás prosím kontaktujte priamo na adrese martin.haburaj@stuba.sk.

Pred inštaláciou odporúčame odinštalovať všetky staršie produkty firmy ESET, ale i iné antivírusové programy.

Nainštalujte ESMC agenta na príslušné počítače pomocou kontextovej položky "spustiť ako správca". Dané počítače musia byť pri inštalácii pripojené na internet.

ESET antivírus vám bude následne nainštalovaný a aktivovaný len na počítačoch, ktoré nám uvediete v e-mailovej správe.

Vprípade že ste preinštalovali počítač, ktorý už registrujeme, a chcete naň nainštalovať ESET  antivírus, upozornite nás na to prosím. Daný počítač má po preinštalovaní nový jedinečný identifikátor a vystupuje ako nový počítač.

Inštalátory na stiahnutie: