Prejsť na obsah
Celofakultné pracoviská

Prevádzka rekreačného zariadenia SvF na Nižnej Boci sa začne 28. júna 2021. Rešpektujte, prosím, že prevádzkové podmienky ubytovania, stravovania a aktuálna kapacita v daných turnusoch bude stanovená podľa platných podmienok a aktuálnej situácie. V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie môže byť turnus zrušený alebo môžu byť obmedzené niektoré služby. Prevádzka sa bude riadiť pokynmi RÚVZ. Podmienky sa môžu zmeniť aj pred nástupom na rekreáciu, a to aj zásadne. Prednosť majú zamestnanci STU a rodiny zamestnancov s deťmi. V rámci prijímacieho konania pri nástupe bude kontrolovaná aj platnosť min. Ag-testov (príp. kombinácia prekonania COVID-19 so zaočkovaním).

Chata na Nižnej Boci je rekreačným zariadením SvF STU. Nachádza sa v Nízkych Tatrách v malebnej dedinke obklopenej vrchmi. V jej blízkosti sú lyžiarske strediská, ktoré sú v zimnom období pri priaznivých snehových podmienkach ako stvorené na zimné športy. Okolité kopce v jarnom, letnom a jesennom období lákajú milovníkov turistiky a zberačov lesných plodov.

krajina

Chata je dvojpodlažná s kapacitou ubytovania pre 20 osôb. Sú v nej 4 dvojizbové bunky s príslušenstvom - kompletne vybavenou kuchynkou a sociálnym zariadením.

chata 1  chata 2  chata 3

Na prízemí je miestnosť na uloženie športových potrieb a vo vstupnej hale sa nachádza murovaný kozub. Na poschodí je miestnosť pre príjemné posedenie, oddych alebo zábavu pri televízore.


Cenník (ubytovacie poplatky) PDF 

Informačný leták PDF

Prevádzkový a ubytovací poriadok PDF

Záväzná prihláška na rekreáciu PDF