Prejsť na obsah
Katedra konštrukcií pozemných stavieb
01 180 KATEDRA KONŠTRUKCIÍ POZEMNÝCH STAVIEB              
DEPARTMENT OF BUILDING CONSTRUCTION
LEHRSTUHL FUR HOCHBAUKONSTRUKTIONEN
adresa: Radlinského 11, blok C, 6., 7., 15., 16. poschodie, 810 05 Bratislava, Slovensko      
telefón: 02/32 888 643, 02/32 888 + klapka zamestnanca 
 VEDÚCI KATEDRY:      emailová adresa tel. klapka dvere/posch.
 Bielek Boris, prof. Ing., PhD. boris.bielek@stuba.sk 642 0611/6
 ZÁSTUPCA VEDÚCEHO KATEDRY:
 Palko Milan, doc. Ing., Ing. arch., PhD. milan_palko@stuba.sk 441 08/6
 Mikolai Imrich, doc. Ing., PhD. imrich.mikolai@stuba.sk 479 03/6
 TAJOMNÍK KATEDRY:
 Deáková Karin, Ing. karin.deakova@stuba.sk 664 01/6
 SEKRETARIÁT:
 Kochánková Soňa sona.kochankova@stuba.sk 643 10/6
 PROFESORI:
 Bielek Boris, prof. Ing., PhD. boris.bielek@stuba.sk 323 19a/6
 Hraška Jozef, prof. Ing., PhD. jozef.hraska@stuba.sk 458 16/6
 Chmúrny Ivan, prof. Ing., PhD. ivan.chmurny@stuba.sk 402 18a/7
 Puškár Anton, prof. Ing., PhD. anton.puskar@stuba.sk 642 11/6
 HOSŤUJÚCI PROFESORI:
 Dukát S., prof. Ing. arch. s.dukat@sbg.at bez klapky externe
 EMERITNÍ PROFESORI:
 Ohrablo František, prof. Ing., PhD. ohrablo@nextra.sk 456 06/7
 DOCENTI:
 Ingeli Rastislav, Ing. PhD. rastislav.ingeli@stuba.sk 459 11/7
 Menďan Rastislav, doc. Ing., PhD. rastislav.mendan@stuba.sk 397 07/7
 Mikolai Imrich, doc. Ing., PhD. imrich.mikolai@stuba.sk 479 03/6
 Olbřímek Juraj, doc. Ing., PhD. juraj.olbrimek@stuba.sk 450 18b/6
 Palko Milan, doc. Ing., Ing. arch., PhD. milan_palko@stuba.sk 441 08/6
 Rabenseifer Roman, doc. Ing. arch., Dr. tech. roman.rabenseifer@stuba.sk 439 18/6
 Žilinský Juraj, doc. Ing., PhD. juraj.zilinsky@stuba.sk 461 20/6
 ODBORNÍ ASISTENTI:
 Bosák Lukáš, Ing., PhD. lukas.bosak@stuba.sk 655 04/7
 Buday Peter, Ing., PhD. peter.buday@stuba.sk 459 11/7
 Čurpek Jakub, Ing. PhD. jakub.curpek@stuba.sk 645 06/7
 Dlhý Dušan, Ing., PhD. dusan.dlhy@stuba.sk 449 17/6
 Hanuliak Peter, Ing., PhD. peter.hanuliak@stuba.sk 438 10/7
 Hartman Peter, Ing., PhD. peter.hartman@stuba.sk 462 14/7
 Jakeš Erik, Ing., PhD. erik.jakes@stuba.sk 438 10/7
 Jamnický Martin, Ing., PhD. martin.jamnicky@stuba.sk 649 04/6
 Maňková Lucia, Ing., PhD. lucia.mankova@stuba.sk 446 02/7
 Minarovičová Katarína, Ing., PhD. katarina.minarovicova@stuba.sk 457 08/7
 Palková Adela, Ing., PhD. adela.palkova@stuba.sk 460 12/7
 Pavčeková Monika, Ing., PhD. monika.pavcekova@stuba.sk 446 02/7
 Vargová Andrea, Ing., PhD. andrea.vargova@stuba.sk 437 18/7
 Vavrovič Boris, Ing., PhD. boris.vavrovic@stuba.sk 487 12/6
 VÝSKUMNÍ PRACOVNÍCI:
 Szabó Daniel, Mgr. daniel.szabo@stuba.sk 451/452 19b/6, II.sut.
 Štujber Miloslav, Ing. miloslav.stujber@stuba.sk 465 17/7
 TECHNICKÍ PRACOVNÍCI:
 Deáková Karin, Ing. karin.deakova@stuba.sk 664 01/6
 EXTERNÍ PRACOVNÍCI:
 Adamská Gabriela, doc. Ing., PhD.
 Bacigalová Jana, Ing., PhD. 442 21/6
 Beťko Bohumír, prof. Ing., PhD. 442 21/6
 Gašparovičová Viera, Ing., PhD.   442 21/6
 Gieciová Mária, Ing., PhD.   462 20/7
 Greško Dušan, doc. Ing., PhD. 442 21/6
 Polák Zoltán, doc. Ing., PhD. 442 21/6
 Puškáš Július, prof. Ing., PhD.
 Szomolániyová  Klára, doc. Ing., PhD. 442 21/6
 Šebestová Viera, Ing., PhD.
 Turček Ivan, doc., Ing., PhD. 442 21/6
 Zajac Jozef, prof. Ing., DrSc. 451 19/6
 INTERNÍ DOKTORANDI  (4.ročník):
 Vacek Šimon, Ing. arch et Ing. simon.vacek@stuba.sk
 
 INTERNÍ DOKTORANDI  (3.ročník):
 Cruz Samuel, Ing. samuel.cruz@stuba.sk
 Blažo Adam, Ing. adam.blazo@stuba.sk
 Bočkaj Jozef, Ing. jozef.kovac@stuba.sk
 Kováč Jozef, Ing. jozef.bockaj@stuba.sk
 
 INTERNÍ DOKTORANDI  (2.ročník):
 Klem Josip, Ing. josip.klem@stuba.sk
 Križanová Silvia, Ing. silvia.krizanova@stuba.sk
 
 INTERNÍ DOKTORANDI  (1.ročník):
 Chlaň Mário, Ing. mario.chlan@stuba.sk
 Josai Tomáš, Ing. tomas.josai@stuba.sk
 Kaniková Kristína, Ing. kristina.kanikova@stuba.sk
 Klincová Veronika, Ing. veronika.klincova@stuba.sk
 Krajčík Matúš, Ing. matus.krajcik@stuba.sk
 Kráľová Barbora, Ing. barbora.kralova@stuba.sk
 Mišovýchová Eva, Ing. eva.misovychova@stuba.sk
 Zagyi Martin, Ing. martin.zagyi@stuba.sk