Prejsť na obsah
Knižnica a informačné centrum
Logo KIC Logo spýtajte sa KIC

Knižnica a informačné centrum Stavebnej fakulty Vás ako jedna z prvých akademických knižníc na Slovensku, a ako prvá knižnica na STU, pozýva využiť novú online referenčnú službu Spýtajte sa knižnice.

Pracovníci KIC Vám radi poskytnú odborné informácie, týkajúce sa odborných publikácií, získavania informácií z odborných databáz, mnohých špecializovaných služieb, ako aj všeobecné informácie o knižnici, prípadne o iných slovenských a zahraničných knižniciach. Privítame aj Vaše návrhy a pripomienky na zlepšenie našich služieb.

Na tomto mieste ponúkame priestor na Vaše otázky prostredníctvom pripraveného formulára. Otázku sa snažte sformulovať čo najvýstižnejšie, pre lepšiu zrozumiteľnosť píšte bez diakritiky.

Odpovede Vám pošleme elektronickou poštou, pričom niektoré otázky a odpovede môžu byť uverejnené na našej stránke. Na Vaše otázky odpovieme obratom, maximálne do 2 pracovných dní. V prípade potreby Vás budeme kontaktovať, aby sme splnili všetky Vaše očakávania.


Vaša otázka

Meno a priezvisko:
Kategória: študent/doktorand SvF STU študent/doktorand STU zamestnanec SvF STU zamestnanec STU odborná verejnosť iní
Váš e-mail: *
Predmet otázky: Kategória otázky: výpožičky SvF/z iných knižníc študovňa a databázové centrum online katalóg knižníc STU – OLIB el. informačné zdroje na Svf/STU rešeršné a informačné služby evidencia publikačnej/umeleckej činnosti diplomové a habilitačné práce iné Vaša otázka: * Prepíšte text z obrázku do poľa:

Položky označené * sú povinné!